Riparimi i biçikletave, biçikletave elektronike, motoçikletave dhe skuterëve

Paguani për riparime ose blerje në pjesë

Shërbimi i grumbullimit FALAS për riparime nga 150 €,-

Skuter ose biçikletë huadhënës FALAS

Biçikleta nga 50 € dhe E-bike nga 1100 € ose 10 € në muaj

Skuterë dhe motoçikleta nga 325 € ose 6 € në muaj

Transporti FALAS për pjesë nga 100 €, -

Fillimi

Wheelerworks.nl

4,4 komente 68

 • Shumë i kënaqur me Wheelerworks dhe mirëmbajtjen e skuterit tim. Rekomanduar!
  Bas Ligtvoet ★ ★ ★ ★ ★ 3 muaj më parë
 • Staf me eksperiencë dhe shumë miqësor. Blerja e skuterit është një kënaqësi e pastër, por nuk mbaron me kaq. Pavarësisht nga fakti që skuteri im u prish për shkak të përdorimit të karburantit të gabuar (LOL), ekipi përsëri më mori mua dhe skuterin jashtë … Më shumë orët e tyre të punës dhe bënë një punë vërtet të mrekullueshme riparimi-garancie në një kohë shumë të shkurtër. Kjo është një nga përvojat më të mira të shërbimit ndaj klientit që kam pasur ndonjëherë. Faleminderit shumë ekipit të Wheelerworks!
  Juris Sorokins ★ ★ ★ ★ ★ 3 muaj më parë
 • Përshëndetje gjatë gjithë kohës duke kërkuar për një dyqan të mirë skuterash, duhet të jeni këtu dhe të dini se ku të shkoni sepse është dyqani më i mirë i skuterëve në Holandë. A nuk i gjeta kapelën që ende rrija me kunj në anë të rrugës. Në këtë kompani … Më shumë vetëm punojnë, por njerëzit që duan t'ju ndihmojnë njerëzit e lartë nuk dyshojnë. Shko këtu çmim i mirë .thanë se çfarë do të kushtojë . bej ales top perseri mos hezito por telefono me beso i riu qe me ndihmoi faleminderit burre egt faleminderit je flori ku njerzit i thone gr joep
  Joe Doorakkers ★ ★ ★ ★ ★ 7 muaj më parë
 • Kompani e bukur, skuteri u mor në shtëpi. Gjithçka u trajtua shpejt dhe me profesionalizëm, në përputhje me marrëveshjet. Staf miqësor dhe i ditur. Unë patjetër do të shkoj atje përsëri herën tjetër.
  TANI ★ ★ ★ ★ ★ 3 javë më parë
 • Punë e bukur, staf miqësor. Shërbim i mirë. Pasi kishte disa probleme të vogla, kjo u zgjidh shumë mirë. Unë jam një klient i kënaqur dhe më duket një biznes i besueshëm
  Corianne Wonnink ★ ★ ★ ★ ★ 4 muaj më parë
 • Dje 28-07 shkova për të parë dhe bleu një skuter.
  Gjeta disa gjëra të vogla pas testimit.
  Mora skuterin sot dhe pata një shpjegim dhe gjërat e vogla u zgjidhën mjeshtërisht.
  Kanë më shumë se 50 km me të sot
  … Më shumë i hipur dhe vrapon mirë dhe duket mirë.
  Koha do të tregojë
  Në përgjithësi, ne morëm ndihmë të mirë dhe miqësore dhe ata e dinë se për çfarë po flasin.
  Skuteri është në posedim prej 2 muajsh dhe akoma më pëlqen, kishte disa probleme me fillimin, por kjo është zgjidhur mjeshtërisht.
  J de Rooy ★ ★ ★ ★ ★ 4 muaj më parë

Mirëmbajtja dhe Riparimi i Skuterëve, Motoçikletave, Biçikletave dhe MP3-ve

Biçikleta, biçikleta elektronike, skuteri ose motoçikleta juaj kanë nevojë për mirëmbajtje ose riparim apo keni nevojë për një raport dëmi? Ne jemi të lumtur që jemi dyqani juaj i riparimit të biçikletave dhe skuterëve!

Për riparime ose mirëmbajtje nga 100 €, ne do ta marrim skuterin tuaj FALAS në Berkel-Enschot, Biezenmortel, Boxtel, Breda, Cromvoirt, de Moer, den Hout, Dongen, Drimmelen, Drunen, Dussen, Elshout, Geertruidenberg, Gilze, Goirle , Haaren, Haarsteeg, Hank, Helvoirt, Heusden, Hilvarenbeek, Hooge Zwaluwe, Kaatsheuvel, Klein-Dongen, Lage Zwaluwe, Loon op Zand, Made, Moergestel, Nieuwendijk, Nieuwkuijk, Oisterwijk, Radononkserkeind , 's Gravenmoer, 's Hertogenbosch, Sprang-Capelle, Terheijden, Tilburg, Udenhout, Veen, Vlijmen, Waalwijk, Wagenberg, Waspik, Wijk dhe Aalburg, etj!

Skuterë të rinj dhe të përdorur, motoçikleta, biçikleta elektronike dhe biçikleta

Po kërkoni një skuter, biçikletë, motoçikletë, e-bike ose skuter lëvizës të ri ose të përdorur me shërbimin më të mirë dhe garancinë më të gjatë?

Në Wheelerworks ne kemi dy rrota të përballueshme dhe të besueshme për çdo buxhet! Leasing-u, pagesa e shtyrë, pagesa me këste apo blerja me këste nuk është aspak problem dhe në shumë raste është edhe pa interes!

Pjesë dhe aksesorë për motoçikleta dhe skuter

Ne kemi mbi 70.000 pjesë biçikletash dhe pjesë skuteri me çmime konkuruese në gamën tonë! Tek ne mund të paguani edhe me vonesë, pagesë me këste, pagesë me këste ose blerje me këste.

Ne gjithmonë dërgojmë pjesë brenda 48 orëve gjatë ditëve të javës.

Nëse porositni pjesë ose aksesorë për biçikleta/skuter për 100 € ose më shumë, ne do t'i dërgojmë ato edhe falas brenda Holandës!

Nuk jeni i sigurt se cila pjesë ju nevojitet ose nuk jeni të sigurt se çfarë është thyer në skuterin tuaj? Ne jemi të lumtur t'i ndihmojmë ata që bëjnë vetë mes jush me këshilla të ekspertëve!