Поправка на велосипеди, е-велосипеди, мопеди и скутери

Плаќајте за поправки или набавки во делови

БЕСПЛАТНА услуга за наплата за поправки од 150 €, -

БЕСПЛАТЕН скутер или велосипед за позајмица

Велосипеди од 50 евра и е-велосипеди од 1100 евра или 10 евра месечно

Скутери и мопеди од 325 евра или 6 евра месечно

БЕСПЛАТНА достава на делови од 100 €, -

Почетна

Wheelerworks.nl

4,4 осврти 68

 • Многу сум задоволен од Wheelerworks и од одржувањето на мојот скутер. Препорачано!
  Бас Лигтвоет ★ ★ ★ ★ ★ пред 3 месеци
 • Искусен и многу пријателски персонал. Купувањето на скутерот е чисто задоволство, но не завршува тука. И покрај фактот дека мојот скутер се расипа поради користење на погрешно гориво (LOL), тимот сепак ме собра мене и скутерот надвор. … Повеќе нивното работно време и направија навистина прекрасна работа со гаранција-поправка за многу кратко време. Ова е едно од најдобрите искуства за услуги на клиентите што некогаш сум го имал. Ви благодариме многу на тимот на Wheelerworks!
  Јурис Сорокинс ★ ★ ★ ★ ★ пред 3 месеци
 • Здраво, сите времиња барате добра продавница за скутери, треба да бидете тука и да знаете каде да бидејќи тоа е најдобрата продавница за скутери во Холандија. Зарем не ги најдов капата што сè уште стоев со колче на страната на патот. Во оваа компанија … Повеќе само работат, но луѓето кои сакаат да ви помогнат врвните луѓе не се сомневаат. Оди овде добра цена .ти викаат колку ќе чини . направи алес топ повторно не двоумете се но јави се верувај младиот што ми помогна благодарам човече егт фала ти си злато кај што луѓето викаат гр џоеп
  Џо Доракерс ★ ★ ★ ★ ★ пред 7 месеци
 • Убаво друштво, скутер е подигнат дома. Сè беше решено брзо и професионално, во согласност со договорите. Пријателски и информиран персонал. Сигурно ќе одам таму повторно следниот пат.
  ВЕREЕ ★ ★ ★ ★ ★ пред 3 недели
 • Убава работа, пријателски персонал. Добра услуга. Откако имаше неколку помали проблеми, ова беше решено многу уредно. Јас сум задоволен клиент и го сметам за сигурен бизнис
  Коријана Вонинк ★ ★ ★ ★ ★ пред 4 месеци
 • Вчера 28-07 отиде да погледне и купи скутер.
  Најдов неколку ситни работи по тест возењето.
  Денеска го зедов скутерот и имав објаснување и ситниците беа уредно решени.
  Имајте повеќе од 50 километри со него денес
  … Повеќе возен и трча добро и изгледа добро.
  Времето ќе каже
  Се на се, добивме добра и пријателска помош и тие знаат што зборуваат.
  Скутерот е во посед веќе 2 месеци и уште ми се допаѓа, имаше некои проблеми со стартот, но тоа е уредно решено.
  Ј де Роај ★ ★ ★ ★ ★ пред 4 месеци

Одржување и поправка на скутери, мопеди, велосипеди и MP3

Дали на вашиот велосипед, е-велосипед, скутер или мопед му треба одржување или поправка или ви треба извештај за штета? Среќни сме што сме ваша продавница за поправка на велосипеди и скутери!

За поправка или одржување од 100 €, ќе го земеме вашиот скутер БЕСПЛАТНО во Berkel-Enschot, Biezenmortel, Boxtel, Breda, Cromvoirt, de Moer, den Hout, Dongen, Drimmelen, Drunen, Dussen, Elshout, Geertruidenberg, Gilze, Goirle , Haaren, Haarsteeg, Hank, Helvoirt, Heusden, Hilvarenbeek, Hooge Zwaluwe, Kaatsheuvel, Klein-Dongen, Lage Zwaluwe, Loon op Zand, Made, Moergestel, Nieuwendijk, Nieuwkuijk, Oisterwijk, Oosdonosterkout, , Гравенмоер, Хертогенбош, Спранг-Капел, Терхајден, Тилбург, Уденхаут, Веен, Влимен, Валвијк, Вагенберг, Васпик, Вијк и Албург итн!

Нови и користени скутери, мопеди, е-велосипеди и велосипеди

Дали барате нов или користен скутер, велосипед, мопед, е-велосипед или скутер за мобилност со најдобра услуга и најдолга гаранција?

Во Wheelerworks имаме достапни и доверливи возила на две тркала за секој буџет! Лизинг, одложено плаќање, плаќање на рати или купување на рати воопшто не е проблем и во многу случаи е дури и без камата!

Делови и додатоци за мопеди и скутери

Имаме над 70.000 делови за велосипеди и делови за скутери со конкурентни цени во нашата палета! Кај нас можете да платите и со одложено плаќање, плаќање на рати, плаќање на рати или купување на рати.

Ние секогаш испраќаме делови во рок од 48 часа во работните денови.

Ако нарачате делови или додатоци за велосипеди/скутери за 100 евра или повеќе, ние дури и ќе ги испорачаме бесплатно во Холандија!

Дали не сте сигурни кој дел ви треба или не сте сигурни што е скршено на вашиот скутер? Ние сме среќни да им помогнеме на оние што се „направете сами“ меѓу вас со стручни совети!